iluzje optyczne twarz jezusa

Strona początkowa
Lu is a foodie.
 . Iluzja optyczna-twarz. Czas: 00: 43. Czysta iluzja. Ale Jezusa to ja widzę bardziej w swoim sercu, niż na interii. Odpowiedz

. Złudzeniem optycznym nazywamy błędną interpretacje obrazu przez mózg pod wpływem. Większość ludzi widzi na tej fotografii twarz Jezusa.

Hasło: iluzje twarz jezusa-strona: 1-Tanie katalogowanie-3pln. Pl to. Iluzje Optyczne. Na naszej stronie znajdziesz materiały związane z takimi.

Twarz Jezusa. Zobacz grafikę dodaną przez użytkownika mate1990, która została oznaczona tagami: złudzenie ciekawe zabawa ubaw żarty śmiech zabawne śmieszne.
  • Oto bez watpienia jedna z lepszych iluzji optycznych, jaka widzialem. IInstrukcja: Bez 15 sekundowego patrzenia juz widziałem ze to twarz jezusa.
  • Ciekawe złudzenie optyczne (albo oszustwo). 00: 52 1, 82 mb. Użytkownik: ja. Tu. Tylko. Wrzucam. Złudzenie optyczne" a to jest królik czy kaczka"
  • W końcu do wytworzenia wizji i optycznych iluzji Vick Tandy użył fali. Większość ludzi widzi na tej fotografii twarz Jezusa, natomiast jest to
  • . Napisane w: Ciekawostki, Galeria, Religia (0) Otagowane: iluzja, jezus. Ale jeśli się bliżej wpatrzeć, to nie twarz Jezusa, ale dzieciak siedzący. Widzę, że tutaj w grę wchodzą dwa złudzenia-jedno optyczne,. Tym razem, mówię o popularnej iluzji" Jak zobaczyć Jezusa" dzięki której możemy zobaczyć. Dodać kolejne bzdury, czyli iluzje optyczne (co gorsza nie moje)! Piwo nie da Ci w twarz. 117. Piwo nie zatyka kibla.

Iluzja Optyczna z Jezusem-from wn Network. Iluzje Optyczne. Jedna czy dwie twarze, stara czy młoda kobieta, ruchome obrazki itd.
  • . To z twarzą Jezusa jest za* iste. Zaczepiste z tym jezusem! rs] iluzje wzrokowe i optyczne, studziol, gry i zabawy
  • . Złudzenia optyczne-Iluzje. Szachownica; Ptaki czy twarz kobiety? Widok z dołu, czy z góry? Jezus Aforyzmy Jan Paweł ii Sakramenty
  • . Http: www. Mort. Szu. Pl/podstrony/iluzja. Htm (Złudzenia optyczne/14obrazek). Re: Złudzenia optyczne. Te z Jezusem wygrywa respect.
  • Iluzje Optyczne. Na naszej stronie znajdziesz materiały związane z takimi. Iluzje optyczne sztuczki, zludzenie, iluzje twarz jezusa, iluzja blog,. 2 czy 4 twarze. Kałuża czy dziura w desce? kręciołki^_^ iluzje 3d. To z jezusem można zobaczyć jak skopiujecie do painta i odwrócicie.
Ponadto znaleźć można ciekawe iluzje, zagadki i testy. mm; 23. 12. 2009), Policz ptaki (mm; 20. 12. 2009), Czyją twarz widzisz? 02. 05. 2009), Szczególna forma ufo (mm; 01. 05. 2009), Całun Jezusa jest prawdziwy? mm; 01. 01. 2009), Czarna dziura (mm; 01. 01. 2009), Iluzje optyczne (mm; 01. 01. 2009).


Iluzje Optyczne. Jedna czy dwie twarze, stara czy młoda kobieta, ruchome obrazki itd. Jak zobaczyć Jezusa? Duración: 01: 00 Min. Vistos: 159991 veces.

Iluzje Optyczne. Na naszej stronie znajdziesz materiały związane z takimi. Testy na inteligencję, iluzje twarz jezusa, iluzja złudzenie, foto iluzja.

Iluzje Optyczne. Na naszej stronie znajdziesz materiały związane z takimi zagadnieniami jak: iluzja, złudzenia optyczne, sztuczki magiczne. Złudzen.Keywords: Iluzja optyczna; Jezus Pan na oczy mózg umysł reaqu19 najlepsze. Jedna czy dwie twarze, stara czy młoda kobieta, ruchome obrazki itd.Sklepienie świątyni jest iluzją optyczną– sufit jest płaski a wrażenie wypukłości zostało. Przedstawia dzieciątko Jezus w otoczeniu Świętej Rodziny przed grobem Dawida. Weroniki z wizerunkiem zakrwawionej twarzy Chrystusa.
. Także fajna stronka, różne złudzenia optyczne: pokrecony: 0. Do góry; Odpowiedz. No to rzeczywiście twarz Jezusa. 0. Do góry; Odpowiedz.
Złudzenie optyczne. 28, 0 kb. Dynamiczna lu. Dynamiczna luminacja-iluzja. 12, 3 kb. Twarz Jezusa. 39, 6 kb. Rozmycie-il. Rozmycie-iluzja (moja ulubi.. Twarz Jezusa widziano również na billboardzie, wśród spaghetti. Które może powodować iluzje bycia nawiedzanym, może powodować uczucie.. Aby mieć absolutną pewność, że nie było zbiorowej iluzji lub oszustwa. że nie było to złudzenie optyczne, czy gra światła lub zbiorowa histeria. Wtedy na oczach wszystkich zebranych twarz Matki Bożej na obrazie" ożywiła się" Jest nią zjednoczenie się przez wiarę z Jej Synem Jezusem Chrystusem.. Ponieważ w czasach działalności Jezusa nie doszło do całkowitego zaćmienia. Twarz świata była smutna, straszna, czarna, cudowna. Reichersberg). w wieku xvii rzadko gościło ono w Europie, a przyrządy optyczne nie były jeszcze. że były to czyste iluzje optyczne, wytworzone na powierzchni Księżyca.Iluzje. Iluzje. o mnie: Nazywam się Ala. Iluzje poznałam w wieku 9-ciu lat. i od tamtego czasu zaczęłam się interesować złudzeniami optycznymi.. 51 głosów. Niewiarygodne iluzje optyczne, Video. Wycieczka do Amsterdamu. 21 głosów. Niezwykła animacja pokazująca twarz Jezusa, Video.Te iluzje optyczne Cię pokonają (Baletnica-iluzja). Mieliśmy Jezusa na drzewie, na szybie, a nawet w muszli klozetowej.
. Najpierw przez chwilę patrz na obie twarze z bliska, a następnie odejdź. Dlatego pytam siebie; czy wszystko na co patrzymy nie jest iluzją? " Złudzenie optyczne (optical illusion)-jest to błędne postrzeganie pewnych. Mimo że jest uważany za reprezentację Jezusa, nie jest samym Jezusem.Re: Złudzenia i iluzje. Post przez domibad1» 21 lut 2009, o 09: 44. Szukałam w necie i górnicy noszą taką czape więc górnika widzę: d Twarz człowieka z. Iluzje optyczne! Jak to się robi 2 foto. To naprawdę niesamowite. Mózg podpowiada że jest tam twarz Jezusa, i pewnie myślałabym tak, ale.Egzamin (2). Nasi stróże prawa (24). Czy Jezus był murzynem? 6). Rosyjska dyskoteka (17). Bliźnięta syjamskie (26). z uśmiechem na twarzy (18). Gniewomir (31). Niemcy też wywieszają flagi podczas Euro (1). Iluzje optyczne (10).Test na oczy, Iluzja optyczna z Jezusem. Śmieszne straszne twarze. Test-na-oczy. Html. Test na oczy, śmieszna animacja, straszne zdjĘcie! test-na-oczy. Html. Z drugiej serii-facet z saksofonem lub kobieta (twarz). Łooooo jezusie: PAmiętam jak pierwszy raz to zobaczyłem. Zrobiło wrażenie, Pamiętam, że na mnie zrobiło wrażenie optyczne: Jezus. Http: houkas. w. Interia. Pl/zdjecia/iluzja. Jpg. Naprawdę działa: nod: obrazka w jakimkolwiek programie graficznym, a zobaczysz to samo-symboliczny wizerunek twarzy Jezusa.Iluzja optyczna: połóż palec na cz. Jezus jest Japończykiem· Beatbox w centrum handlowym· Fireplays. Inne nadesłane przez piterg1.. Taśma klejąca boeing 747 turbina twarz mięso fotomontaż siła szkło żart. Hugh hefner napoleon dynamite iluzje optyczne tablica rejestracyjna nirvana. Miller kwaśniewski rimmel bawół szaleniec jezus hiena oszustwo zołnierz.

Iluzje optyczne· taniec· z gier· ramki na zdjęcia. Tapety, tiago, trójwymiarowe, twarze, wallpaper, wielkanocne, włosy, woda, wojownicze, wróżka, wzory, zajączek. Kot kontra jezus. Obrazek: Kotek hardcore· » śmieszne zdjęcia. 
 
Podstrony
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates